’23 Australia Terbuka – Hari ke-4 urutan permainan ganda – Lapangan Terbuka
toto

’23 Australia Terbuka – Hari ke-4 urutan permainan ganda – Lapangan Terbuka

MELBOURNE, Australia – Awal pertandingan ganda ditunda sehari, karena jadwal terlalu padat pada hari Rabu dengan semua pengejaran di pihak tunggal.

Tapi itu dimulai dengan sungguh-sungguh Kamis, dengan pasangan saudara laki-laki Stefanos dan Petros Tsitsipas di antara mereka yang ambil bagian.

Cana-Kiwi Erin Routliffe dan rekannya Alicja Rosolska adalah unggulan ke-14.

Dan Samantha Stosur, dalam turnamen terakhirnya, adalah wild card ke nomor ganda bersama Alizé Cornet.

Melbourne 16 jam lebih cepat dari waktu Timur.

Itu Arena (mulai pukul 11.00 – Rabu pukul 19.00 ET)

1. [11] Hao-Ching Chan (TPE) / Yang Zhaoxuan (CHN) vs. [WC] Alizé Cornet (FRA) / Samantha Stosur (AUS)

1573 Arena

1. [1] Wesley Koolhof (NED) / Neal Skupski (GBR) vs Alexander Bublik (KAZ) / John-Patrick Smith (AUS)

Pengadilan 3

5. [2] Coco Gauff / Jessica Pegula (AS) vs. Tereza Martincova (CZE) / Donna Vekic (CRO)

Pengadilan 5

1. Marie Bouzkova (CZE) / Camila Osorio (COL) vs. Sophie Chang / Angela Kulikov (AS)
2. [4] Andreas Mies (GER) / John Peers (AUS) vs. Yuki Bhambri / Saketh Myneni (IND)
3. [11] Jamie Murray (GBR) / Michael Venus (NZL) vs. [ALT] Reese Hunter (AS) / Christian Rodriguez (COL)
4. Hans Hach Verdugo (MEX) / John Isner (AS) vs. [WC] Rinky Hijikata / Jason Kubler (AUS)
5. Nadia Kichenok (UKR) / Kimberley Zimmerman (BEL) vs. [WC] Alexandra Bozovic / Lizette Cabrera (AUS)

Pengadilan 6

1. Julian Cash / Henry PAtten (GBR) vs. Pedro Cachin / Guido Pella (ARG)
2. [1] Barbora Krejikova / Katerina SIniakova (CZE) vs. Ulrikke Eikeri (NOR) / Catherine Harrison (AS)

Pengadilan 8

1. [16] Miyu Kato (JPN) / Aldila Sutjiadi (INA) vs. Kaitlyn Christian (AS) / Danka Kovinic (MNE)
2. Tereza Mihalikova (SVK) / Aliaksandra Sasnovich (BLR) vs. Han Xinyun (CHN) / Lidziya Marozava (BLR)

Pengadilan 12

1. Eri Hozumi (JPN) / Tamara Zidansek (SLO) vs. Anhelina Kalinina (UKR) / Alison Van Uytvanck (BEL)
2. Andrey Golubev / Aleksandr Nedovyesov (KAZ) vs. [WC] Dane Sweeny/Li Tu (AUS)
3. Ben McLachlan / Yoshihito Nishioka (JPN) vs. Albert Ramos-Vinolas / Bernabe Zapata Miralles (ESP)
4. Caroline Dolehide (AS) / Anna Kalinskaya (RUS) vs. Anna Blinkova (RUS) / Zhu Lin (CHN)
5. Jiri Lehecka (CZE) / Alex Molcan (SVK) vs. Francisco Cerundolo / Tomas Martin Etcheverry (ARG)

Pengadilan 13

1. [4] Nikola Mektic / Mate Pavic (CRO) vs. Maximo Gonzales / Andres Molteni (ARG)
2. [15] Santiago Gonzalez (MEX) / Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Aslan Karatsev (RUS) / Dusan Lajovic (SRB)
3. [15] Caty McNally (AS) / Luisa Stefani (BRA) vs. [WC] Jaimee Fourlis / Astra Sharma (AUS)
4. Petros Tsitsipas / Stefanos Tsitsipas (GRE) vs. Ramkumar Ramanathan (IND) / Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX)
5. Moyuka Uchijima (JPN) / Wang Xinyu (CHN) vs. [WC] Talia Gibson / Olivia Tjandramulia (AUS)

Pengadilan 14

1. Oksana Kalashnikova (GEO) / Taman Alycia (AS) vs. Jasmina Paolini / Martina Trevisan (ITA)
’23 Australia Terbuka – Hari ke-4 urutan permainan ganda – Lapangan Terbuka2. [14] Alicja Rosolska (POL) / Erin Routliffe (NZL) vs. Anna Bondar (HUN) / Salam Minnen (BEL)
3. Lloyd Harris/Raven Klaasen (RSA) vs. Pedro Martinez (ESP) / Thiago Monteiro (BRA)
4. [8] Anna Danilina (KAZ) / Sania Mirza (IND) vs. Dalma Galfi (HUN) / Bernarda Pera (AS)
5. [13] Rafael Matos (BRA) / David Vega Hernandez (ESP) vs. Hugo Nys (MON) / Jan Zielinski (POL)

Pengadilan 15

1. Viktorija Golubic (SUI) / Monica Niculescu (rOU) vs. Jaqeline Cristian (ROU) / Tamara Korpatsch (GER)
2. [17] Nicolas Mahut (FRA) / Tim Puetz (GER) vs. Nicolas Barrientos (COL) / Ariel Behar (URU)
3. Nicola Cacic (SRB) / Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) vs. Francisco Gabral / Joao Sousa (POR)
4. [5] Lyudmyla Kichenok (UKR) / Jelena Ostapenko (LAT) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Elena Rybakina (KAZ)
5. Sander Gille / Joran Vliegen (BEL) vs. Marcelo Demoliner (BRA) / Andrea Vavassori (ITA)

Pengadilan 16

1. Timea Babos (HUN) / Kristina Mladenovic (FRA) vs. Aliona Bolsova (ESP) / Panna Udvardy (HUN)
2. [8] Marcel Granollers (ESP) / Horacio Zeballos (ARG) vs. Sebastian Baez (ARG) / Luis David Martinez (VEN)
3. [16] Robin Haase / Matwe Middelkoop (NED) vs. Roberto Carballes Baena (ESP) / Hugo Dellien (BOL)
4. [2] Rajeev Ram (AS) / Joe Salisbury (GBR) vs. Marcos Giron (AS) / Constant Lestienne (FRA)
5. Latisha Chan (TPE) / Alexa Guarachi (CHI) vs. Lucia Bronzetti / Elisabetta Cocciaretto (ITA)

Pengadilan 17

Tomislav Brkic (BIH) / Gonzalo Escobar (ECU) vs. Ivan Sabanov / Matej Sabanov (SRB)
2. [6] Desirae Krawczyk (AS) / Demi Schuurs (NED) vs. [WC] Petra Hule/Arina Rodionova (AUS)
3. Ana Bogdan (ROU) / Tatjana Maria (GER) vs. [WC] Olivia Gadecki / Priscilla Hon (AUS)
4. Marta Kostyuk (UKR) / Elena-Gabriela Ruse (ROU) vs. Danielle Collins (AS) / Heather Watson (GBR)
5. [12] Juan Sebastian Cabal / Robert Farah (COL) vs. Daniel Altmeier (GER) / Juan Pablo Varillas (PER)

Tentang Penulis Posting

Pasaran loteri https://remka.net/nota-10-slot-demo-percuma-sangat-gacor-yang-terbaik-mesti-main/ sah yang menerbitkan Hadiah SGP ialah Singapore Pools. Laman web rasmi pembekal perkhidmatan loteri SGP ialah www. singaporepools. com. Singapore Pools sendiri membawa banyak ejen di Singapura. Ramai pertaruhan tempatan pergi ke pejabat https://judaismovirtual.com/perjudian-pragmatik-senarai-10-penyedia-permainan-slot-dalam-talian-terbaik/ menempatkan nilai SGP Totobet.

Manakala pasaran wang loteri sah yang mengawal loteri Hong Kong ialah Togel Hongkong. Pasaran loteri yang satu ini membawa https://gatesofolympus.one/gates-of-olympus-zeus-slot-slot-demo-gates-of-olympus-indonesia/ situs Bandar uni togel Online Terbaik . Biasanya ketetapan HK boleh dilihat di laman web site rasmi HK pools.